Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20
,

De regel van drie

Paperback NL 2024 9789049202811
Vandaag voor 23:00 uur besteld, morgen in huis

Samenvatting

Voor de lezers van J.D. Barker, Daniel Cole en alle kijkers van The Blair Witch Project

De regel van drie

wacht geduldig en trouw

Eerst kwam hij voor mij

nu komt hij voor jou

Eerst geloofde ik niet in de regel van drie. Althans niet meteen. Het was gewoon een verhaal dat mensen elkaar vertelden op de campus. Een gerucht dat mijn vriend had opgevangen over een jonge studente, Amy, die een leven vol ongeluk had gekend: haar zus was omgekomen bij een ongeval en haar ouders hadden zelfmoord gepleegd.

Daarna raakte Amy geobsedeerd door het getal drie: ze was ervan overtuigd dat zij óók gedoemd was om te sterven. Want volgens de regel van drie volgen drie tragedies elkaar altijd op. Onzin natuurlijk. En toch was ze er drie jaar later niet meer.

'Ja Ila, het onheil komt altijd in drieën,' zei mijn vriend lachend. En hij bleek gelijk te hebben. Want deze keer heeft de regel van drie het op mij voorzien, al zal ik alles proberen om mijn lot te ontlopen. En het ergste van allemaal? Als je dit leest, ben jij de volgende.

Pers en collega-auteurs

‘een must voor liefhebbers van J.D. Barker en Daniel Cole’ Elegance

‘sterk verhaal met een ingenieuze plottwist’ Margriet

'De sfeer is bij vlagen zo donker en beklemmend.' ***VN Detective & Thrillergids

‘De regel van drie is een origineel, genuanceerd verhaal dat me omverblies. Slimme dialogen, personages die je in je dromen achtervolgen en een plot waar je steil van achteroverslaat. Ik vond het geweldig.’ Chris Whitaker, auteur van Alle slechte meisjes

‘Vol twists en met een snel tempo.’ Publishers Weekly

‘Met een aangrijpend begin gevolgd door flashbacks naar gebeurtenissen uit het verleden om de missende informatie op te vullen, is De regel van drie een verhaal vol twists, en oh zo bevredigend.’ Booklist

Specificaties

ISBN13:9789049202811
Taal:NL
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:432
Uitgever:Boekerij
Verschijningsdatum:12-3-2024

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        De regel van drie